Witamy w sklepie herbanis.pl

Sangre de drago 60 ml

Więcej widoków

Sangre de drago 60 ml
79,00 zł

Dostępność: W magazynie

Sangre de drago 60 ml
Opis

Szczegóły

Suplement diety

CHARAKTERYSTYKA: Sangre de drago to gęsty płyn zdobywany nacięciem kory drzewa, przypominający kolorem krew. Dzięki specyficznemu koloru i nasionom w kształcie smoka nazwano go "smocza krew". Może być stosowany zewnętrznie jak i wewnętrznie. Sangre de Drago jest niezastąpiony w każdej domowej apteczce.

Wewnętrznie stosuje się przede wszystkim w celu zwiększenia odporności, leczeniu chorób układu trawiennego, takich jak wymioty, biegunka, ból żołądka, owrzodzenie i inne.

W medycynie peruwiańskiej smarowano rany w celu zatrzymania krwawienia, przyśpieszenia gojenia, ochrony ran przed infekcjami i chorobami skóry. Jest przydatny dla wszelkiego rodzaju skaleczeń, zadrapań, blizn, krost zewnętrznych i innych problemów skórnych. Wystarczy zastosować bezpośrednio na dotkniętej powierzchni. Również bardzo przydatny do łagodzenia użądleń. Sok zasycha bardzo szybko i tworzy warstwę ochronną.

Mieszkańcy Peru używają wewnętrznie Sangre de drago do leczenia leucorhea, pęknięć, hemoroidów, zapaleń migdałków, infekcji gardła, gruźlicy, reumatyzmu i do poprawy płodności. Inne plemiona używają go także na czerwonkę, gorączkę, wrzody żołądkowe, wrzodziejące zapalenia jelita grubego i podczas choroby Crohna.

DAWKOWANIE: Dorośli - 15 kropli (1 ml) dziennie, dzieci od 3 lat - 5 kropli (0,3 ml) dziennie, rozcieńczonych w 100 ml wody lub soku owocowym.

SKŁAD: 100% żywica z kory drzewa Croton lechleri.

OSTRZEŻENIE: Nie należy przekraczać zalecanej dawki dziennej. Produkt nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci do 3 roku życia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, kobiet w ciąży oraz kobiet karmiących. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Składować w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze do 25oC, starannie zamknięte. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu.

KRAJ POCHODZENIA: Peru

WIELKOŚĆ OPAKOWANIA: 60 ml

Recenzje

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.